Wyniki meczów piłkarskich przed sezonem Liverpool vs Bologna The Reds wygrywają

Lovata Andrean

2 6
2 6

rancakmedia.com – Wyniki meczu Liverpoolu z Bolonią zaledwie zeszłej nocy – zaufanie Kloppa do zawodników z Edge’a procentuje Liverpool odniósł zwycięstwo w wyjątkowym eksperymencie z Bolonią. Mecz trwał dwie sesje i wszystkie zostały wygrane.

Wyniki meczów przedsezonowych Liverpool vs Bologna The Reds wygrywają 2:0. Paul ELLIS / AFP Hiszpański pomocnik Liverpoolu Thiago Alcantara (w środku) świętuje wraz z kolegami z drużyny zdobycie drugiego gola podczas meczu piłkarskiego English Special League pomiędzy Liverpoolem a Southampton na Anfield w Liverpoolu,

północno-zachodnia Anglia, 8 maja 2021 r. Liverpool z powodzeniem wygrał z Bolonią w eksperymentalnym meczu, który trwał dwie sesje w Camille Fournier Phase w Evian, Francja, czwartek (5).

Każda sesja meczowa trwa 2×30 minut, czyli 60 minut. W pierwszej sesji meczowej Jurgen Klopp wystawił swoich najlepszych zawodników.

Na liście znalazło się tylko dwóch młodych zawodników, a mianowicie Harvey Elliot i Caoimhin Kelleher. Brazylijski bramkarz Liverpoolu, Alisson Becker (2L) świętuje zdobycie drugiego gola swojej drużyny wraz z brazylijskim pomocnikiem Liverpoolu

Roberto Firmino (z prawej) podczas meczu piłki nożnej angielskiej Premier League pomiędzy West Bromwich Albion a Liverpoolem na stadionie The Hawthorns w West Bromwich w środkowej Anglii, 16 maja 2021 r.

Laurence Griffiths / POOL / AFP (Laurence Griffiths / POOL / AFP) Kwartet z tylnego rzędu tworzą Trent Alexander-Arnold, Joel Matip, Virgil van Dijk, Andrew Robertson.

W środkowym rzędzie Elliotowi towarzyszą James Milner i Naby Kieta. Tymczasem trójząb pierwszego rzędu The Reds zajmują Mohamed Salah, Diogo Jota i Sadio Mane. W pierwszej sesji Liverpoolowi udało się wygrać 2:0.

To Diogo Jota zapisał się na tablicy wyników po wykorzystaniu błędu przy bramce przeciwnika. Liverpool ponownie strzelił drugiego gola po strzale Sadio Mane w 2. minucie.

Liverpool skutecznie pokonał Bolonię z wynikiem 2:0 i 1:0 w meczach przedsezonowych, które trwały po godzinę w Evian we Francji, w czwartkowy wieczór.

W pierwszym meczu Diogo Jota wyprowadził The Reds na prowadzenie już w 7. minucie. Następnie w 2. minucie drugiego gola strzelił Sadio Mane. W tym pierwszym meczu Virgil van Dijk wystąpił przez 14 minuty.

W drugim meczu Takumi Minamino zapewnił Liverpoolowi zwycięstwo dzięki bramce w 2. minucie. Tymczasem rzut karny Divocka Origiego trafił w słupek bramki.

W tym drugim meczu Roberto Firmino zadebiutował po ponownym dołączeniu do drużyny po grze w reprezentacji Brazylii, Alissonie Beckerze i Fabinho. Tymczasem Joe Gomez zagrał 2 minuty.

Wyniki meczów przedsezonowych Liverpool vs Bologna The Reds wygrywają 2:0

Lista zawodników na pierwszy mecz Liverpool vs Bolonia:

• Kelleher, Alexander-Arnold, Matip, Van Dijk,
  • Robertson, Milner, Keita, Elliott, Jota, Mane, Salah.
  • Rezerwowi: Karius, Pitaluga, R. Williams, Woodburn, Beck.

Lista zawodników na drugi mecz: Liverpool:

• Alisson, N. Williams, Konate, Gomez, Tsimikas, Fabinho, Jones, Oxlade-Chamberlain, Shaqiri, Minamino, Firmino.
  • Rezerwowi: Adrian, Origi, Phillips, Gordon, Woodburn, Beck, Clarkson.

LiverpoolLiverpool rozegra dwa mecze przedsezonowe na Merseyside. 8 i 9 sierpnia drużyna Jurgena Kloppa będzie grać na stadionach Athletic Bilbao i Osasuna.