Tottenham przegrywa z Leicester, Jose Mourinho podaje powody

Lovata Andrean

Vardy strzela gola w meczu z Tottenhamem

Tottenham przegrywa z Leicester, Jose Mourinho podaje powody – Trener Tottenhamu Hotspur, Jose Mourinho, wyjaśnił, że był jeden incydent, który spowodował, że jego zespół przegrał spotkanie z Leicester City.

Tottenham Hotspur spotkał się z Leicester City w 14. tygodniu rozgrywek Premier League 2020–2021, w niedzielę (20) wieczorem WIB.

Mecz rozegrany w tej fazie na stadionie Tottenham Hotspur zakończył się wynikiem 0:2 i porażką drużyny Jose Mourinho.

Dwie bramki zdobyte tego wieczoru przez Hugo Llorisa zostały zdobyte przez Jamiego Vardy'ego z rzutu karnego w doliczonej minucie pierwszego seta, czyli dokładnie w 2+45 minucie.

Tymczasem kolejna rozpoczęła się od samobójczego gola Toby'ego Alderweirelda, który padł w 59. minucie.

Po meczu trener Spurs, Jose Mourinho, podzielił się swoimi przemyśleniami na temat wyniku meczu.

Według Mourinho Spurs faktycznie kontrolowali mecz, szczególnie w pierwszych 15–20 minutach, ale mogli przegrać z powodu jednego incydentu, a mianowicie rzutu karnego przyznanego Leicester City.

„Trochę pecha, myślę, że także z powodu naszej odpowiedzialności” – powiedział Mourinho.

Źródło : bolasport.pl