Tottenham przegrał z Leicester, Jose Mourinho podaje powody

Tottenham przegrał z Leicester, Jose Mourinho podaje powody - Trener Tottenhamu Hotspur, Jose Mourinho, wyjaśnił, że było jedno wydarzenie, które sprawiło, że jego drużyna przegrała spotkanie z Leicester City.

Tottenham Hotspur spotkał się z Leicester City w 14. tygodniu Premier League 2020-2021, niedzielny (20.12.2020) wieczór WIB.

Mecz, który odbył się w tej fazie na Tottenham Hotspur, zakończył się wynikiem 0:2 dla drużyny Jose Mourinho.

Dwa gole, które padły dziś wieczorem w bramce, której asystował Hugo Lloris, zostały zdobyte przez Jamiego Vardy'ego przez biały punkt w dodatkowych minutach pierwszego seta, dokładnie w 45+4 minucie.

Drugi moment padł po samobójczym golu Toby'ego Alderweirelda, który ukształtował się w 59. minucie.

Po meczu trener Spurs Jose Mourinho wypowiedział się na temat wyniku meczu.

Według Mourinho, Spurs faktycznie kontrolowali grę, zwłaszcza w pierwszych 15-20 minutach, ale przegrali z powodu jednego incydentu, a mianowicie rzutu karnego dla Leicester City.

„Myślę, że trochę pecha, a także z powodu naszej własnej odpowiedzialności” - powiedział Mourinho.

Źródło : bolasport.com