Transmisja na żywo Pucharu Świata Niemcy – Japonia 2022

Nafa Lightyani

Nie przegap transmisji na żywo meczu reprezentacji Niemiec i Japonii w Pucharze Świata 2022

Rancakmedia.com – Reprezentacja Niemiec vs Japonii zagra w meczu grupy E Mistrzostw Świata 2022 w środę 23 listopada na Międzynarodowym Stadionie Khalifa o godzinie 20.00 WIB. W poprzednim meczu Niemcy zwyciężyły 1:0 z reprezentacją Omanu w meczu testowym przed Pucharem Świata.

Reprezentacja Niemiec zdołała zdobyć bramkę dopiero w drugiej połowie, a dokładnie w 80. minucie, którą zainicjował Niclas Fullkrug po podaniu od Kaia Havertza.

Wynik 1:0 zdobyty w drugiej połowie utrzymał się do końca meczu, co stało się ważnym atutem reprezentacji Niemiec w meczu otwarcia. Mistrzostwa Świata.

Tymczasem reprezentacja Japonii poniosła porażkę 1:2 z powodu przeszkód na próbnym meczu przed mistrzostwami świata.

W tym meczu Japonia faktycznie jako pierwsza otworzyła wynik, mimo że mecz trwał zaledwie 9 minut, co zarejestrowała Yuki Soma.

Jednak po objęciu prowadzenia reprezentacja Japonii straciła koncentrację i już w 21. minucie musiała wyrównać po akcji Stevena Vitorii. Wynik 1:1 utrzymywał się do zakończenia pierwszego meczu.

W drugiej połowie japońska reprezentacja narodowa dokonała kilku zmian, próbując wywrzeć presję na obronie Kanandy. Mając nadzieję na zwycięstwo, reprezentacja Japonii zamiast tego straciła bramkę w doliczonym czasie gry, a dokładnie w 90+5 minucie zdobytej przez Lucasa Cavaliniego z rzutu karnego.

Mecz Reprezentacja Niemiec vs Japonia Przewiduje się, że będzie zacięty, ale sądząc po jakości zawodników, Thomas Mueller i jego przyjaciele są znacznie lepsi. Poza tym ważnym kapitałem będą także dotychczasowe zwycięstwa.

Historia spotkania Niemcy vs Japonia

Niemcy zanotowały dotychczas niepokonane wyniki po 2 spotkaniach z Japonią. Trzeba jednak wiedzieć, że oba spotkania odbyły się na rozprawie.

Po raz pierwszy w 2004 roku Niemcy zwyciężyły 3:0 na stadionie Nissan w Jokohamie. Bramki dla drużyny Jurgena Klinsmana w tym czasie zdobyli Miroslav Klose (2 gole) i Michael Ballack.

Dwa lata później, w meczu na rozgrzewkę przed Mistrzostwami Świata w 2006 roku, obie drużyny spotkały się ponownie na stadionie BayArena w Leverkusen.

W tym momencie Japonia niespodziewanie objęła prowadzenie 2:0 po bramce Naohiro Takahary. Jednak pod koniec meczu Japonii nie udało się wygrać, ponieważ Niemcy utrzymali wynik po bramkach Klose i Bastiana Schweinsteigera.

Przed meczem w Doha faworytem do kontynuacji tego trendu są Niemcy. Co więcej, Hansi Flick nadal sprowadza do Kataru swoich najlepszych zawodników.

Jednym z nich jest Thomas Muller, będący wyższą postacią w obozie niemieckim. Muller, który będzie grał w Pucharze Świata po raz czwarty, ma teraz szczególny status.

Jesteś Bayernem Monachium, najbardziej płodnym zawodnikiem w historii Pucharu Świata, który mimo wszystko zdobył 10 bramek w barwach narodowych.

Z drugiej strony Japonia wyraźnie zmierzy się z determinacją Niemiec, trener Hajime Moriyasu będzie polegał na kilku swoich zawodnikach, którzy rywalizują w niemieckiej Bunderslidze. Niektórzy z nich to Wataru Endo, Maya Yoshida, Ko Itakura i Daichi Kamada.

Gdziekolwiek będą, naprawdę będzie się od nich oczekiwać, że będą w stanie pomóc Japonii w tym meczu, a także zbudować pewność siebie japońskiej reprezentacji po porażce z Kanadi w ostatnim meczu testowym przed Mistrzostwami Świata w 2022 roku.

Z drugiej strony Niemcy są pewni siebie, ponieważ pokonali Oman. „W czasie upałów nie graliśmy wystarczająco intensywnie. Rzeczywiście mamy mnóstwo dobrych talentów. „Ale jeśli zawsze będziemy przegrywać pojedynki, wszystko pójdzie na marne” – powiedział Daichi Kamada po meczu z Kanadą.

Prognoza na mecz reprezentacji Niemiec – Japonia w Pucharze Świata 2022

Źródło: Kanał YouTube produkcji Warta Kota

Szacunkowy skład reprezentacji Niemiec na mecz z Japonią

Trener reprezentacji Niemiec Hansi Flick z pewnością nie zmieni składu najlepszych zawodników swojej drużyny. Przewiduje się, że w pierwszych minutach pierwszej połowy zagrają Joshua Kimmich, Leon Goretzka i Serge Gnabry.

Tymczasem w Japonii Moriyasu może w pewnych momentach polegać na zawodnikach grających w innych europejskich ligach, a mianowicie na Takefusa Kubo, Takehiro Tomiyasu, Kaoru Mitoma i Ritsu Doan.

Niemcy (4-2-3-1): Manuel Neuer; Lukas Klostermann, Niklas Sule, Antonio Rudiger, David Raum; Joshua Kimmich, Leon Goretzka; Thomas Muller, Serge Gnabry, Leroy Sane; Kaia Havertza. Trener: Hansi Flick

Japonia (4-2-3-1): Eiji Kawashima; Takehiro Tomiyasu, Maya Yoshida, Ko Itakura, Yuto Nagatomo; Wataru Endo, Gaku Shibasaki; Kaoru Mitoma, Daichi Kamada, Takefusa Kubo; Takumi Minamino. Trener: Hajime Moriyasu

Rekord bezpośrednich spotkań (H2H) drużyny narodowej Niemiec i Japonii

Zanim Japonia poniosła porażkę z Kanadą, Japonia notowała całkiem niezłe wyniki, zwłaszcza w dwóch meczach testowych we wrześniu ubiegłego roku, kiedy pokonała Stany Zjednoczone 2:0 i zremisowała 0:0 z Ekwadorem.

Dla Japonii zwycięstwo nad Omanem było pierwszym pozytywnym wynikiem od czerwca 2022 roku. Po pokonaniu Włoch 5:2 w Lidze Narodów UEFA, Niemcom nie udało się wygrać w dwóch kolejnych meczach. Niemcy przegrały 2:0 z Węgrami i zremisowały 1:3 z Anglią.

Poniżej znajdują się interesujące fakty z meczu Niemcy vs Japonia, w tym:

1. Niemcy odnieśli 9 zwycięstw w 10 meczach eliminacyjnych do Mistrzostw Świata. Jedyną porażką, jakiej doświadczyli Niemcy, był mecz z Macedonią Północną na MSV-Arena
  2. Wynik przeciwko Macedonii Północnej zakończył także rekord Niemiec bez porażki w kwalifikacjach do Mistrzostw Świata, który wyniósł 35 meczów
  3. Youssoufa Moukoko z Jermaina w wieku 18 lat została najmłodszą debiutantką Niemiec w Pucharze Świata, wyprzedzając obecnego rekordzistę Karla-Heinza Schellingera
  4. Japonia występowała we wszystkich Pucharach Świata od swojego debiutu w 1998 roku
  5. Reprezentacja Japonii, nazywana Błękitnym Samurajem, strzeliła 6 goli na Mistrzostwach Świata 2018 w Rosji. Było to ich najwięcej bramek zdobytych na mundialu.

Jeśli nie nastąpią żadne zmiany, terminarz meczów Niemcy vs Japonia będzie można oglądać na żywo na stadionie Khalifa International SCTV, Moji TV, Vidio i Telewizja Mistrzów w dniu 23 listopada 2022 r. o godzinie 20.00.

Dla tych z Was, którzy chcą oglądać Mistrzostwa Świata 2022 na Vidio, możecie wybrać pakiet abonamentowy, pakiet FIFA World Cup Katar 2022 składa się z 2 opcji, w tym:

1. Pakiet 30-dniowy za 65.480 XNUMX rupii dla użytkowników telefonów komórkowych i tabletów
  2. Pakiet 30-dniowy za 87.690 XNUMX rupii na wszystkie urządzenia
  3. Pakiet diamentowy ligi angielskiej i Pucharu Świata za 631.590 XNUMX rupii na wszystkie urządzenia

Aktualizacja wyników na żywo Puchar Świata 2022

Następujący aktualizacje wyników na żywo dla mistrzostw świata 2022 Najbardziej aktualny jak dotąd rancak media Zbieraj z zaufanych źródeł:

Wniosek

Oto informacje na temat transmisji na żywo reprezentacji Niemiec i Japonii w Pucharze Świata 2022. Mamy nadzieję, że powyższy artykuł będzie dla Was przydatny i pomocny.