Wyniki ligi włoskiej 2021/2022 Udinese vs AS Roma

Lutfi

Wyniki ligi włoskiej 20212022–XNUMX Udinese vs AS Roma

Rancakmedia.com – Wyniki Udinese kontra AS Roma w lidze włoskiej 2021/2022 – ciąg dalszy meczu, AS Roma i gospodarze Udinese zremisowali 1:1. Mecz odbył się wczesnym rankiem w poniedziałek (14) wczesnym rankiem WIB na stadionie Dacia Arena w Udine.

Zespół AS Roma prowadzony przez Jose Mourinho prawie przegrał ten mecz. Na szczęście dla nich pod koniec meczu przyznano im rzut karny, który wykorzystał Lorenzo Pellegrini.

Pierwsza runda ligi włoskiej

AS Roma pokazała całkiem dobry początek pierwszej połowy. Stosując agresywną strategię, Roma była w stanie lepiej kontrolować piłkę i stwarzać wiele okazji.

Mimo to Udinese również pokazało dobry styl gry i było ostrożniejsze w ataku. W rezultacie gospodarze przez cały mecz wielokrotnie zagrażali cebulom Romy.

Udinese również objęło prowadzenie w 15. minucie, kiedy Nahuel Molina mógł mocnym strzałem zza pola karnego lewą nogą. Udinese także zarządzało Romą 1:0.

W 15. minucie Udinese objęło prowadzenie po strzale lewej stopy zza pola karnego Nahuela Moliny. Udinese także zarządzało Romą 1:0.

Po upadku Roma również starała się grać bardziej agresywnie, aby w meczu zdobyć wyrównującą bramkę. W rezultacie Udinese utrzymało pierwszą połowę z wynikiem 1:0 przeciwko Romom, choć żadna bramka już nie padła.

Druga połowa W drugiej połowie Roma ponownie próbowała pokazać, że potrafi dogonić rywali. Jednak Udinese nie pozwoliło Romie po prostu zbudować ataku.

Po pełnym nadziei strzale głową spoza pola karnego w 60. minucie El Shaarawy wykorzystał doskonałą okazję. W końcówce piłka minęła obok bramki Udinese.

W pozostałym czasie Roma w dalszym ciągu podejmowała różne próby zdobycia goli. Jednak drużynie Jose Mourinho w dalszym ciągu nie udało się stworzyć luk w solidnej obronie Udinese.

90+4 minuty AS Roma zdołała wyrównać do remisu. Otrzymali karę, gdy zawodnik Udinese popełnił faul w polu karnym. Wyniki meczu ligi włoskiej 2021/2022 Turyn vs Inter Mediolan.

Lorenzo Pellegrini skutecznie wywiązał się ze swoich obowiązków jako wykonawca rzutów karnych. Roma ostatecznie uniknęła porażki i zremisowała 1:1.

Skład zawodników ligi włoskiej Udinese vs AS Roma

Udinese (3-5-2): Marco Silvestri, Rodrigo Becao, Pablo Mari, Nehnuen Perez, Nahuel Molina, Tolgay Arslan, Mato Jajalo, Roberto Pereyra, Iyenoma Udogie, Gerard Deulofeu, Beto.

Trener: Gabriele Cioffi.

AS Roma (3-4-1-2): Rui Patricio, Ibanez, Chris Smalling, Gianluca Mancini, Nicola Zalewski, Sergio Oliveira, Bryan Cristante, Rick Karsdorp, Lorenzo Pellegrini, Nicolo Zaniolo, Tammy Abraham.

Trener: Jose Mourinho

Wniosek

W lidze włoskiej 2021/2022 kontynuowany był mecz, w którym AS Roma i gospodarz Udinese zremisowali 1:1. W 15. minucie Udinese objęło prowadzenie po strzale lewej stopy zza pola karnego Nahuela Moliny.

Na szczęście dla nich pod koniec meczu przyznano im rzut karny, który wykorzystał Lorenzo Pellegrini. W pierwszej połowie Udinese prowadziło 1:0, po tym jak nie udało się już zdobyć żadnej bramki.

W drugiej połowie Roma ponownie próbowała pokazać, że potrafi jak najlepiej nadrobić zaległości. W pozostałym czasie Roma w dalszym ciągu podejmowała różne próby zdobycia goli.