Wynik ligi włoskiej Bolonia vs Atalanta 0-1

Lutfi

Wyniki ligi włoskiej Bolonia vs Atalanta 0 1

Rancakmedia.com – Wynik w lidze włoskiej, Bolonia vs Atalanta 0:1 na stadionie Renato Dall'Ara, w poniedziałek rano, 21. Pierwszego gola strzelił Moustapha Cissé w 02. minucie.

Pierwsza połowa zakończyła się bezbramkowym remisem dla obu drużyn. Po tym meczu Atalanta z 5 punktami awansowała na 51. miejsce w tabeli ligi włoskiej. Bologna z 33 punktami nadal znajduje się w dolnej połowie tabeli.

W niedzielę 3 kwietnia 2022 r. Atalanta podejmie Napoli w finałowym meczu 31. tygodnia ligi włoskiej.

Skład zawodników Bologna – Atalanta na mecz

Bolonia 3-4-2-1: Łukasz Skorupski, Gary Medel (90+5′ Diego Falcinelli), Arthur Theate, Adama Soumaoro, Mattias Svanberg (87′ Musa Barrow), Jerdy Schouten, Aaron Hickey (87′ Emanuel Vignato), Lorenzo De Silvestri (87′ Denso Kasius), Marko Arnautovic, Roberto Soriano (90+5′ Mitchell Dijks), Riccardo Orsolini.

Atalanta 3-4-2-1: Juan Musso, Merih Demiral, Berat Djimsiti, Giorgio Scalvini (45′ José Palomino), Remo Freuler (70′ Mario Artykułic), Marten de Roon, Giuseppe Pezzella (80 Joakim Maehle), Hans Hateboer , Luis Muriel (65′ Moustapha Cisse), Teun Koopmeiners, Matteo Pessina (45′ Valentin Mihaila)

Bolonia vs Atalanta pełne rzadkich wydarzeń

Do niezwykłego zdarzenia doszło podczas meczu Bolonii z Atalantą. Mecz został przerwany ze względu na kontuzję sędziego asystenta i konieczność jego zmiany.

W meczu Serie A, który odbył się na Stadio Dall'Ara, w 0. minucie nadal był remis 0:53. Mecz musiał zostać jednak przerwany, ponieważ sędzia liniowy Luca Mondin potrzebował pomocy medycznej.

Po udzieleniu pomocy medycznej Mondin mógł kontynuować mecz bez przerwy. Jednak jego stan okazał się poważniejszy i nie mógł dalej prowadzić walki.

W rezultacie Francesco Cosso, czwarty urzędnik, został zmuszony do zajęcia stanowiska Mondina. Gdzie mecz został przerwany na dość długi czas, ponieważ obaj musieli zmienić stroje i sprzęt komunikacyjny.

Wniosek

W poniedziałek 0 lutego 1 roku na stadionie Renato Dall'Ara Bolonia pokonała Atalantę 21:02. Jedynego gola w meczu strzelił Moustapha Cissé w 2022. minucie.

Mecz został przerwany, gdy sędzia liniowy Luca Mondin wymagał pomocy medycznej. Po udzieleniu pomocy medycznej Mondin został zastąpiony przez nowego sędziego liniowego. W 0. minucie nadal był wynik 0:53, gdy sędzia asystent doznał kontuzji i musiał zostać zmieniony.