Wyniki meczu West Ham vs Sevilla w Lidze Europejskiej

Lutfi

Rancakmedia.com – W drugim meczu 16/2021 finału Ligi Europy 22/18, który odbędzie się w piątek (3), West Ham vs Sevilla 2022:2 po 0 minutach walki.

Konkurencja jest silna. Sevilla wygrała pierwszy mecz w Hiszpanii wynikiem 1:0. Tak więc West Ham próbował wszystkiego w tym meczu.

W 39. minucie bramka Tomasa Soucka zapewniła drużynie Davida Moyesa prowadzenie. West Ham nadal nabierał rozpędu, Sevilla ponownie wróciła w ostatnich 20 minutach, ale dodatkowych bramek nie było już więcej.

Aktywność Andrija Jarmolenki w 112. minucie zapewniła West Ham zwycięską bramkę w dogrywce. Wynik 2:0, dwumecz 2:1 West Ham ma prawo awansować do ćwierćfinału.

Przebieg meczu West Ham - Sevilla

Mecz się rozpoczął, a West Ham od początku próbował przejąć inicjatywę i zaatakować. Pierwsze 15 minut West Hamu było intensywne, gdy próbowali zdobyć bramkę.

Tempo meczu spadło dopiero w 25. minucie. Dwie minuty później Areola dwukrotnie obronił, aby pokrzyżować wysiłki En-shota. Nesyriego

Potem przyszedł czas na Antonio, który wykorzystał swoją szansę po szybkim kontrataku. Mimo że strzał jest trudny do zatrzymania, Bounou może to zrobić z łatwością.

West Ham wreszcie podniósł się w 39. minucie i otworzył wynik. Dośrodkowanie Antonio trafiło głową Soucka w lewy górny róg. Cel! West Ham 1:0 z Sevillą.

Drugą połowę mecz rozpoczął się w nowym tempie. West Ham robił wszystko, co w jego mocy, aby utrzymać prowadzenie. Sevilla zaczęła okazywać oznaki frustracji w 55. minucie.

West Ham próbował zwiększyć tempo, aby pogonić drugiego gola. Do 70. minuty powstało wiele okazji, ale żadna nie była do końca dojrzała.

W ostatnich 10 minutach Sevilla zaczęła odzyskiwać kontrolę. Niestety nie utworzono więcej celów. Mimo że końcowy wynik brzmiał 1:0, mecz zakończył się dogrywką, ponieważ łączny wynik wynosił 1:1.

Dodatkowy czas

Obie drużyny wyglądały na zmęczone, ale gracze zdawali się dawać z siebie wszystko. West Ham częściej groził w pierwszych 15 minutach, ale żadna bramka nie padła.

W drugich 15 minutach piłka powietrzna stała się główną bronią West Hamu. Największą okazję Sevilla miała w 109. minucie, ale strzał Torresa minął obok bramki.

Zwycięski gol West Ham padł w 112. minucie. Strzał Jarmolenki został odbity. Cel! Sevilla przegrała z West Hamem 2:0. Na 8 minut przed końcem gospodarze prowadzili w dwumeczu i gra stawała się coraz bardziej zacięta.

W kolejnych meczach nie padło już nic więcej. West Ham zwyciężył z wynikiem 2:0, wygrywając w dwumeczu 2:1 i miał prawo awansować do ćwierćfinału.

Skład zawodników West Ham na mecz z Sevillą

West Ham (4-3-3): Alphonse Areola; Ben Johnson, Craig Dawson, Kurt Zouma, Aaron Cresswell; Tomas Soucek, Declan Rice, Manuel Lanzini (115′ Mark Noble); Pablo Fornals (119′ Issa Diop), Michail Antonio (120′ Ryan Fredericks), Said Benrahma (88 Andrij Jarmołenko) (88 Andrij Jarmołenko).

SEWILLA (4-3-3): Yassine Bounou; Jesus Navas (106′ Gonzalo Montiel), Jules Kunde, Nemanja Gudelj, Ludwig Augstinsson; Joan Jordan, Thomas Delaney, Ivan Rakitic (56′ Oliver Torres); Jesus Corona (96′ Munir El Haddadi), Youssef En-Nesyri (91′ Rafa Mir), Anthony Martial (102′ Luismi Cruz).

Wniosek

Po 2 minutach walki West Ham pokonał Sevillę 0:120. Aktywność Andrija Jarmolenki w 112. minucie zapewniła West Ham zwycięską bramkę w dogrywce.

Sevilla wygrała pierwszy mecz w Hiszpanii wynikiem 1:0. West Ham pokonał Sevillę 2:0, wygrywając w dwumeczu 2:1 i awansował do ćwierćfinału. Mecz zakończył się dogrywką, ponieważ był remis 1:1. Zwycięskiego gola dla West Ham strzelił Andrij Jarmołenko w 112. minucie.