Valencia vs Sevilla remisują 1:1

Lutfi

Valencia vs Sevilla Wynik Remis 1 1

Rancakmedia.com – Valencia vs Sevilla Los Nervionenses zremisowały 1:1 i nie były w stanie zmniejszyć straty do Realu Madryt. Sevilla nie zdobyła pełnych punktów podczas wizyty w siedzibie Walencji w czwartek (20) wczesnym rankiem WIB.

Po szybkim objęciu prowadzenia po samobójczej bramce przeciwnika, Sevilla poddała się w ostatnich minutach pierwszej połowy. Ta porażka sprawiła, że ​​Les Nervionenses nie udało się zmniejszyć dystansu do Realu Madryt znajdującego się na szczycie tabeli Ligi Hiszpańskiej w latach 2021–2022. Podopieczni Carlo Ancelottiego mają cztery punkty przewagi nad Ivanem Rakiticiem i in.

Przebieg meczu Valencia vs Sevilla

Sevilla miała bardzo dobry start, od razu przeprowadzając kilka szybkich ataków w pierwszych minutach spotkania. Zawodnicy Valencii, którzy wciąż nie są w dobrej formie, mają trudności z obroną.

Sevilla objęła prowadzenie w siódmej minucie po samobójczym golu Mouchtara Diakhaby, który próbował powstrzymać piłkę przed wpadnięciem do bramki Valencii. Sevilla jako pierwsza objęła prowadzenie, wygrywając 1:0.

Valencia próbowała poprawić swoją grę po porażce. Stworzyło się kilka okazji, ale Sevilla była w stanie zaprezentować wystarczająco solidną obronę, aby utrzymać prowadzenie.

Valencia potrzebowała aż 44. minuty, aby wrócić do gry po tym, jak Goncalo Guedes strzelił wyrównującego gola głową, który został zablokowany przez Sevillę. Pierwsza połowa zakończyła się wynikiem 1:1.

Druga runda Valencia vs Sevilla

W drugiej połowie Valencia była w stanie sprawować większą kontrolę nad meczem. Sevilla będzie miała tę przewagę, że trudno będzie przeprowadzić ataki, aby odzyskać utracone prowadzenie.

W 53. minucie Thierry Correia był bliski zdobycia drugiej bramki dla Valencii. Niestety, ten strzał minął prawy słupek i przy tej bramce zremisowaliśmy 1:1.

Sevilla potrafiła wywrzeć presję w ostatnich 10 minutach i przeprowadziła kilka trudnych ataków. Wydawało się, że atak Sevilli jest dobrze przygotowany przez Valencię, która jest opanowana i solidna.

Jose Gaya musiał zostać wyrzucony z boiska pod koniec meczu za zgromadzenie żółtych kartek, co oznaczało, że Valencia musiała grać w 10-osobowym składzie. Licząca na więcej zawodników Sevilla nie potrafiła w pozostałym czasie wykorzystać swojej przewagi, wynik 1:1 utrzymał się do końca meczu.

Walencja (5-3-2): Jasper Cillessen; Gaya, O. Alderete, C. Mosquera, Mouchtar Diakhaby, Thierry Correia; Yunus Musah, Hugo Guillamon, Dimitri Foulquier; Goncalo Guedesa i Hugo Duro.

Trener: Jose Bordalas.

Ivan Rakitic, Fernando i Oliver Torres uzupełniają atak Sevilli (4-3-3) wraz z Javim Diazem, M. Acuną (kapitanem), K. Rekikiem (pomocnikiem), Diego Carlosem (napastnik) i G. Montielem (obrońca) .

Trener: Pablo Sanz.

Wniosek

Los Nervionenses nie udało się zmniejszyć dystansu do Realu Madryt znajdującego się na szczycie tabeli ligi hiszpańskiej na lata 2021–2022. Sevilla objęła prowadzenie w siódmej minucie po samobójczym golu Mouchtara Diakhaby, który próbował zatrzymać piłkę w bramce Valencii.

Jose Gaya musiał zostać wyrzucony z boiska pod koniec meczu z powodu nagromadzenia się żółtych kartek, co oznaczało, że Valencia musiała grać w 10 zawodników. Sevilla będzie miała silną przewagę, jeśli chodzi o ataki i odzyskanie utraconej przewagi.