Editor Rancak Media

Editor Rancak Media is een technologienieuwswebportaal dat gadget-apps, financiën, vooral fintech, informatie over de wereld van cryptocurrency, die momenteel veelbesproken is, en creatieve zaken uit binnen- en buitenland bespreekt. Als u zakelijke behoeften heeft en met ons wilt samenwerken, neem dan hieronder contact op met onze redactionele contactpersoon.

Redactie-eigenaar

  • Lovata Andrean (lovata789@gmail.com)

Hoofdredacteur

  • Lovata Andrean (redactie@rancakmedia.com)
  • Gunawan Pradjaja (mediarancak@gmail.com)

Redacteur en contentmaker

  • Erlando Lesmana (erlando@rancakmedia.com)
  • Nafa Cahyani (nafa@rancakmedia.com)

Bijdrager

  • Sandy Zulfikar (zand@rancakmedia.com)
  • Eko Setyawan (eko@rancakmedia.com)
  • Taufiq Nur Milad (taufiq@rancakmedia.com)