Editor Rancak Media

Editor Rancak Media merupakan portal web berita teknologi yang membincangkan aplikasi gajet, kewangan khususnya fintech, maklumat tentang dunia mata wang kripto yang hangat diperkatakan dan perniagaan kreatif dari dalam dan luar negara. Jika anda mempunyai keperluan perniagaan dan ingin bekerja dengan kami, sila hubungi kenalan editorial kami di bawah.

Pemilik Editorial

  • Lovata Andrean (lovata789@gmail.com)

Ketua Editor

  • Lovata Andrean (editor@rancakmedia.com)
  • Gunawan Pradjaja (mediarancak@gmail.com)

Editor & Pencipta Kandungan

  • Erlando Lesmana (erlando@rancakmedia.com)
  • Nafa Cahyani (nafa@rancakmedia.com)

Penyumbang

  • Sandy Zulfikar (sandy@rancakmedia.com)
  • Eko Setyawan (eko@rancakmedia.com)
  • Taufiq Nur Milad (taufiq@rancakmedia.com)